Madalina, fiica adjunctului ISU Brasov, disparuta

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Mesajde murfatlar » 31-Dec-2007, 02:17

dar DOGY RED nu vine?
murfatlar
master
master

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 24-Iul-2008, 20:34

pacat k a murit asa de repede era fff frumoasa si era plina de viatza....oare ce ii mai lipsea...
Vizitator

Mesajde Vizitator » 25-Iul-2008, 10:03

va dau..... scrie:Adresa de hi5 a curvei e http://unforgetable17.hi5.com

curve sunt rudele tale bagamiash pwla in toate rudele tale d gen feminin..poponar imputit c esti
Vizitator

Mesajde murfatlar » 25-Iul-2008, 10:58

voi sunteti aceia care ii dadeati lectii de comportament Magdei;uite cine vorbeste!
murfatlar
master
master

:)

Mesajde DiuTsa » 25-Iul-2008, 12:56

Ce fata nu se mai numeste curva in ziua de azi?
pe vremea lu' bunica erau mai rare, nu puteai numii o fata/femeie curva doar ptr k asa iti trecea prin minte. Acum ptr k o fata ti-a luat baiatul de langa tine fara a face nimic, ptr k ala s-a saturat de tine si are nevoie de alta fata, fata aia e considerata curva :| . dar alea care stau pe centura cum se mai numesc daca astea se numesc curve? La Naiba :)) !
Imi pare rau ce au patit fetele astea.
am si eu o intrebare.
Era iubita lui Ionut baiatul asta care a omorat-o?
Nu de alta dar am vazut hi5'urile lor.. si asa mi-a lasat impresia, si la poza q ei doi nu aveau descriere decat .. : without comments .. huh ?:))

hi5 ei : http://unforgetable17.hi5.com
hi5 lui : http://ss99ss-.hi5.com

care-mi raspunde si mie.. : id : capshune . :D
DiuTsa

madalina

Mesajde daadaaa » 25-Iul-2008, 13:12

uitati ce scrie acest "ziarist" aici... chiar asa?! http://www.infobrasov.net/content/index ... j&id=25395
daadaaa

Mesajde edy edy » 25-Iul-2008, 13:45

Cand dispari de acasa la 18 ani cu 30.000 de euro - bani care nu-s ai tai - ce te astepti sa zica lumea?
Despre cealalta... nu stiu, nu ma bag!
edy edy
n00b
n00b

nu e chiar asa..

Mesajde daadaaa » 25-Iul-2008, 14:05

exista o vorba: "nu ai dreptul sa exprimi o parere pana ce nu cunosti toate raspunsurile..." asa ca inainte de a da cu pietre, ar fi bine sa aflam, daca putem, ce s-a intamplat. poate fata a fost amenintata sa fure acei bani, nu avem de unde sa stim, din pacate... dar inainte de a spune verzi si uscate sa avem in vedere ca ceea ce s-a intamplat este o tragedie, ca rudele si cunoscutii fetelor traiesc o drama si orice se spune ii afecteaza. putin respect macar!
daadaaa

Mesajde daadaaa » 25-Iul-2008, 14:07

inca ceva, pt cine stie: asta este cel care le-a omorat? daca nu, imi cer scuze http://ss99ss-.hi5.com/friend/photos/di ... d=37304914
daadaaa

Mesajde Vizitator » 25-Iul-2008, 15:45

RIP MADALINA ! DUMNEZEU SA TE IERTE SI ODIHNESTE'TE IN PACE !
Vizitator

Mesajde Vizitator » 25-Iul-2008, 23:14

dumnezeu sa o ierte.nu mai judecati....numai cand citesc " o galusca cu chef de viata "..ma trec toti fiori...saraca acum nu mai e..in loc sa fiti rautaciosi,patrati-va energia gandindu va mai bine in cine sa aveti incredere si in cine nu.condoleante familiei si prietenilor
Vizitator

Condoleante

Mesajde mARTINELA » 28-Iul-2008, 01:36

Condoleante ambelor familii indoliate pentru enormele pierderi suferite.
Nimeni nu are dreptul sa ia viata cuiva indiferent de motivatie!
Criminalul va plati fi pe calea justitiei umane fie pe aceea a lui Dumnezeu.

A fi copilul unui profesor de liceu dar mai ales de facultate, universitate inseamna ceva si in Bucuresti dar mi te in Brasov. Si aici acesti puisori cu fumuri sunt ocrotiti de familie si de ce nu ar fi si in Brasov. Ionut se pare ca era baiat de baiat de mult si cunoscut de politistii Brasoveni. Asa ca pentru a scapa de belele parintii i-au scos un certificat medical de dezechilibrat. In baza acestui certificat si-a obtinut permisul de conducere, asa ca sa castige si el un ban cinstit. Doar este baiat de profesor la universitate, nu? Aceasta este dupa mine principala intrebare ce trebuie pusa celor care i-au dat carnetul de conducere, politiei din Brasov. Pentru ca nu era copilul unui oarecare asa ca se stia daca are sau nu cu adevarat devieri de la comportamentul unui om normal. Desigur intrebarea este valabila si pentru doctorii care au eliberat un asemenea certificat si in ce imprejurare. Firma sau tipografia pe numele cui erau? Chiar ar fi culmea sa aflam ca avea vre o legatura cu ele!

Ca variante eu vad doar 2:

1. Ionut vinovat in depline facultati mintale pentru cele 2 crime. Omor din culpa si cu premeditare. Pentru bani (pentru ca-i dadeau parintii prea putini iar nevoile lui erau mult mai mari). A treia crima fie isi aduce aminte numele persoanei dar clar si spune si unde si cum a omorat-o. Fie spune ca a mintit.
2. Ionut folosit pentru a salva pe altcineva tocmai pentru ca acel certificat l-ar putea ajuta sa scape cu o pedeapsa mai usoara. Si daca a facut 2 crime ce mai conteaza a treia. Sa fie oare Elodia?

Si va incepe circul: azi declara ceva, maine se contrazice, poimaine mai apre ceva ,samd. Si apoi un psihiatru care da verdictul: dezechilibrat mintal, la momentul savarsirii faptelor nu avea discernamant, era in criza, deci moartele sunt de vina. Ionut este liber sub supraveghere medicala.

8-}
V-ar mira un astfel de verdict? Pe mine nu!
mARTINELA

Nimic anormal

Mesajde Martinela » 28-Iul-2008, 01:48

daadaaa scrie:inca ceva, pt cine stie: asta este cel care le-a omorat? daca nu, imi cer scuze http://ss99ss-.hi5.com/friend/photos/di ... d=37304914

Arata ca un pusti normal,care-si face poze in diverse ipostaze spectaculoase (asa crede el) pe care apoi le pune pe diverse site-uri pentru a impresiona pustoaicele de varsta lui. Vedeti kilometrajul de la masina si costumatia lui de ... nu-mi dau seama ce, parca luptator. Privire normala de om ingamfat :"ia vedeti ba cine sunt eu si ce muschi am". Altii au poze mai traznite dar asta nu inseamna ca sunt dezaxati.
Martinela

Re: Nimic anormal

Mesajde Afrodita » 28-Iul-2008, 18:38

Martinela scrie:
daadaaa scrie:inca ceva, pt cine stie: asta este cel care le-a omorat? daca nu, imi cer scuze http://ss99ss-.hi5.com/friend/photos/di ... d=37304914

Arata ca un pusti normal,care-si face poze in diverse ipostaze spectaculoase (asa crede el) pe care apoi le pune pe diverse site-uri pentru a impresiona pustoaicele de varsta lui. Vedeti kilometrajul de la masina si costumatia lui de ... nu-mi dau seama ce, parca luptator. Privire normala de om ingamfat :"ia vedeti ba cine sunt eu si ce muschi am". Altii au poze mai traznite dar asta nu inseamna ca sunt dezaxati.

acela nu e criminalul..seamana cu el dar nu este.E doar un amic al madalinei
Afrodita
n00b
n00b

Mesajde Afrodita » 29-Iul-2008, 00:39

si apropo,RIP Mada :( lasati-o macar sa se odihneasca in pace..nu va puteti da cu parerea despre o persoana doar daca ii vedeti niste poze pe hi5..pozele sunt ceva..realitatea e alta..si ziaristul ala de la infobrasov e dus cu pluta..pt el fetele au fost niste usuratice si criminalul ala ..saracutul..e dezechilibrat mintal si trebuie ajutat :comforter: :comforter:
Afrodita
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 2-Aug-2008, 10:17

noi castigam teren voi muriti ca prosti ;)) [:-P
Vizitator

doar pentru retardatii din mass media

Mesajde Petrescu » 3-Aug-2008, 10:51

stiati ca Madalina era virgina? verificati inainte de a cataloga un copil.(in special pentru marele ziarist vifor rotar). :evil:
Petrescu

Mesajde murfatlar » 3-Aug-2008, 10:53

lasati fetita in pace ;a suferit destul ptr nimic efectiv.

Domnul sa te aiba-n paza fetita draga!
murfatlar
master
master

Anterior

Înapoi la Arhivă OTV