dandiaconescudirect

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

dandiaconescudirect

Mesajde stan t » 18-Aug-2008, 22:13

:o dle d diaconescu otv am trim multe mesaje de pe tel mobil 6 scrisori la otv ptr dvs chiar nu sinteti interesat de propunerea mea ce vam propus eu ptr otv nu veti putea realiza dvs niciodata si nimenialtcineva ptr vreun alt post tv din lume - ( da 2 scrisori au fost la ddtv)-de la stan t
stan t
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

ptr d diaconescu

Mesajde stan t » 18-Aug-2008, 22:42

tot de la stan teodor dau nr de tel intrucit f greu ma descurc pe calculator is f incepator la peste 50 ani -acum ca tot am invatat sa dau mesaj ptr dvs -in continuarea primului mesaj otv va ajunge cel mai interesant post tv din lume ptr cel putin 1 an de zile si vom cu ideia mea zeci de milioane de euro - si audienta la nivel mondial ---peste 1 miliard vor urmari in direct otv am incercat sa ajung la gigi becali dar e mai usor de ajuns basescu---am o ideie foate usor realizabila- totul se va petrece in direct si semdirect la otv si nu necesita aprope nici o investitie -faptele mari pe pamint sau facut intotdeauna cu cheltuieli neinsemnate--- 0755-225-942
stan t
n00b
n00b

ptr d diaconescu

Mesajde stan t » 18-Aug-2008, 22:47

in al doilea mesaj am gresit trebuia sa scriu -------si vom cistiga cu ideia mea zeci de milioane de euro.
stan t
n00b
n00b

Re: ptr d diaconescu

Mesajde Vizitator » 19-Aug-2008, 13:33

stan t scrie:tot de la stan teodor dau nr de tel intrucit f greu ma descurc pe calculator is f incepator la peste 50 ani -acum ca tot am invatat sa dau mesaj ptr dvs -in continuarea primului mesaj otv va ajunge cel mai interesant post tv din lume ptr cel putin 1 an de zile si vom cu ideia mea zeci de milioane de euro - si audienta la nivel mondial ---peste 1 miliard vor urmari in direct otv am incercat sa ajung la gigi becali dar e mai usor de ajuns basescu---am o ideie foate usor realizabila- totul se va petrece in direct si semdirect la otv si nu necesita aprope nici o investitie -faptele mari pe pamint sau facut intotdeauna cu cheltuieli neinsemnate--- 0755-225-942

EU ITI RECOMAND SA MERGI CU NEPOTII PRIN PARC...... :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++:
Vizitator

Înapoi la Arhivă OTV