In legatura cu Claudia

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

In legatura cu Claudia

Mesajde Gabi19 » 21-Aug-2008, 23:54

Gradul de cultura dintre Stefan si Claudia este foarte diferit asa ca este bine sa renunti la relatie acum Stefan pentru ca oricum asta va fi sfarsitul relatiei voastre, iar daca renunti acum este spre binele Claudiei.Daca o iubesti, si o iubesti, gandeste-te foarte bine la sanatatea ei si las-o in mediul ei.Tu nu o meriti!Esti prea "slab" Stefan!Cand o sa implineasca 20 de ani, Claudia o sa realizeze ca si-a pierdut timpul cu tine si oricum o sa te paraseasca, asa ca este bine sa renunti acum si o sa ramai in mintea ei cu o imagine mai buna decat atunci cand te va parasi ea.Sper sa fii matur si sa intelegi aceste aspecte, insa ... [/b]
Gabi19
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde gigi becali » 22-Aug-2008, 22:12

Mesaj cenzurat.
Continut inadecvat.
gigi becali

niko

Mesajde niko » 24-Aug-2008, 02:00

rusine sa va fie celor care nu stiti sa apreciati acest baiat care se zbate pentru fata pe care o iubeste atat de mult stefan nu asculta ce spun oameni asculta ceti spune inima eu am un prieten roman si am incercat sa ma omor cu pastile deoarece parinti nu au fost deacord cu aceasta relatie au facut multe sa ma desparta de el mia facut pana si farmece asta a dat de inteles ca nu ma iubesc parinti claudiei sigur nu o iubesc daca ii vrea binele sa o lase sa faca ce vrea inima ei nu sa faca ce vor ei sa inebuuneasca .niko aleexandria
niko
n00b
n00b

Mesajde niko » 24-Aug-2008, 02:09

STEFANE ITI UREZ SUCCES SI IUBIREA VA INVINGE MA BUCUR CA FAMILIA TA TE SUSTINE SI AR TREBUI CA CEI DE LA SPITAL SA II DEA DRUMUL DE ACOLO PENTRU CA FATA ASTA NU ESTE NEBUNA NEBUNI SUNT PARINTI SI DOCTORI.
niko
n00b
n00b

Mesajde niko » 24-Aug-2008, 02:22

d-nle diaconescu daty si mesajele mele stefan succes si nu te mai lua dupa toti frayery si sper sa iasa de acolo de curand.
niko
n00b
n00b

Re: niko

Mesajde Hanny » 24-Aug-2008, 02:36

niko scrie:rusine sa va fie celor care nu stiti sa apreciati acest baiat care se zbate pentru fata pe care o iubeste atat de mult stefan nu asculta ce spun oameni asculta ceti spune inima eu am un prieten roman si am incercat sa ma omor cu pastile deoarece parinti nu au fost deacord cu aceasta relatie au facut multe sa ma desparta de el mia facut pana si farmece asta a dat de inteles ca nu ma iubesc parinti claudiei sigur nu o iubesc daca ii vrea binele sa o lase sa faca ce vrea inima ei nu sa faca ce vor ei sa inebuuneasca .niko aleexandria

Buna dimineata.

Crezi ca facand ce iti spune inima rezolva toate problemele? Dragostea nu tine de foame ! Iar Stefan nu a dovedit cu nimic ca vrea sa-si merite iubita. Dimpotiva: s-a lasat de scoala, de servici, are un anturaj care nu-l fac demn de incredere si de cate ori este intrebat de calitatile pe care le are, de meserie, de intentii de viitor raspunsul este invariabil si ironic : nu raspund la provocari !. Tot ce face este sa repete obsesiv ,,prietena si iubita mea Claudia Simion" ( dovada clara ca e retardat mintal) si sa se vaite ca vrea sa i se acorde o sansa. Ce sansa ? Il opreste cineva sa invete ?- nu e capabil; sa munceasca ? - e greu; E mult mai usor sa stai la colt cu gasca si prin cazino-uri.
Sunt de acord ca din prea multa dragoste, parintii pot gresi. Dar crede-ma, orice parinte cu capul pe umeri ar face tot posibilul sa tina departe de copilul lui un asemenea individ egoist si obsedat de ideea de a pierde jucaria scumpa cu care se lauda in fata celorlati.
Hanny
n00b
n00b

Mesajde buna seara » 4-Sep-2008, 23:27

deci...eu am fost in situatzia claudiei..multzi "prieteni" si chiar din familie mi`au interzis aceasta relatie...am fost despartita de baiatu respectiv,dar am ascultat ce mi`a spus inima si am ramas impreuna..cei din jur s`au obisnuit cu ideea k NIMENi nu ne va desparti..suntem unul pt celalalt si totul este frumos..si va fi in continuare..daca nu va suparatzi si imi putetzi spune cum s`a terminat "povestea" dintre stefan si claudia...pentru ca am pierdut ultima parte a ultimului episod...va multumesc
buna seara

Înapoi la Arhivă OTV