Promovati cultura

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Promovati cultura

Mesajde ANGELA » 27-Aug-2008, 12:50

Domnule Dan Diaconescu! Urmaresc cu mare interes emisiunile dumneavoastra. Sunteti un om de televiziune extraordinar, din cauza aceasta imi permit sa va dau un sfat. Nu faceti un circ din postul otv. Puteti avea audienta daca la emisiunea dumneavoastra ati promova cultura. Ne e dor de marii oameni ai acestei tari. Sunt atatia actori, cantareti, poeti, pictori care sigur ar face mult mai multa audienta decat Magda Ciumac. Aceasta Magda Ciumac nu a facut decat sa profite de dumneavoastra pentru a se promova. Nu e cinstit fata de dumneavoastra, de noi telespectatorii sa fim mintiti si jigniti. VA ROG LUATI IN CONSIDERARE MESAJUL MEU SI INCERCATI SA PROMOVATI CULTURA. TUDOR GHERGHE, GHEORGHE ZAMFIR, TAMARA BUCIUCEANU BOTEZ, POPAS, ADA MILEA, ADRIAN PAUNESCU, ETC.
ANGELA
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

magda si diaconescu

Mesajde maia » 28-Aug-2008, 10:50

gresesti, nu magda a profitat de diaconescu ci diaconescu a profitat de magda. a exploatat la maxim prostia magdei si a conei, a lui ogica sa faca circ.iar noi am stat gura -casca nopti in sir sa ne minunam de panarama.
diaconescu nu va promova niciodata cultura adevarata si bunul simt. el promoveaza "cultura" omului de afaceri si a capitalismului salbatic.
cand ai scris mesajul tau magda era plecata de mult din otv. de atunci diaconescu l-a mai terfelit pe disparutul petculescu si pe fratele lui, pe femeia nebuna"violata" de preoti.
alte "magde" se perinda acum prin otv. :tongue:
maia

Re: magda si diaconescu

Mesajde kamy_kam » 30-Aug-2008, 22:39

maia scrie:gresesti, nu magda a profitat de diaconescu ci diaconescu a profitat de magda. a exploatat la maxim prostia magdei si a conei, a lui ogica sa faca circ.iar noi am stat gura -casca nopti in sir sa ne minunam de panarama.
diaconescu nu va promova niciodata cultura adevarata si bunul simt. el promoveaza "cultura" omului de afaceri si a capitalismului salbatic.
cand ai scris mesajul tau magda era plecata de mult din otv. de atunci diaconescu l-a mai terfelit pe disparutul petculescu si pe fratele lui, pe femeia nebuna"violata" de preoti.
alte "magde" se perinda acum prin otv. :tongue:

dan diaconescu este om de afaceri :wink:
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Puncte de reputaţie: 0

Înapoi la Arhivă OTV