LEGEA 684:castrarea preotilor

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

LEGEA 684:castrarea preotilor

Mesajde dixi » 23-Sep-2008, 00:04

:++: Domnilor a fost vreunul dintre dumneavoastra agresat sexual?Nici eu.Nu inteleg cum puteti vorbi asa de linistiti despre un viol.Acum pentru multi dintre preoti aceasta este doar o meserie.Nici nu aveti idee cate afaceri invart acum preotii.Nu mai stiu cum sa stoarca lumea de bani.Conta daca fata aceea nu era virgina?Ce inseamna ca daca o fata nu mai e virgina poate fi violata la toate colturile?aceasta tara in loc sa mearga spre mai bine noi mergergem mai mult spre gaura neagra.Politisti corupti,medici incapabili,preoti violatori,ce mai urmeaza?Vai si amar de vietile noastre. :evil:
dixi
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Legea 685:Castrarea tampitilor

Mesajde ilydorin » 23-Sep-2008, 08:51

Mai intai analizeaza cazul si dupa aia vorbeste. Nu fa ca o baba care aude ceva si gata , tipa tot satul. Studiaza cazul : nu ai vazut ca fata aia e din alta specie cu noi: e de etine rroma? Nu ai vazut ce rrom e taica-su? Nu ti se pare ca ei incearca sa faca un circ ca la usa cortului? E cea mai mare si josnica inscenare ce fac ei acolo. Vor sa :traga " de pe popa ceva banuti, nu iti este destul de clar? Si pana la urma ce ins la tine viol, dupa cum a declarat ea, bine, ca nu cred in minciunile ei, de fapt nu a violato, i-a bagat mana? d-stra auziti ce tampenii poate delibera? cea mai mare farsa pe care o aud. Si apropo, ca preotii fac bani care e problema? Fa si tu, pune si fa si tu, si cand vei avea bani, iti zic eu ca nu ai sa mai te uiti la ei cu invidie ca acum. Nu omit faptul ca unii exagereaza.

Have a nice Day.
ilydorin

Re: Legea 685:Castrarea tampitilor

Mesajde Vizitator » 23-Sep-2008, 13:17

ilydorin scrie:Mai intai analizeaza cazul si dupa aia vorbeste. Nu fa ca o baba care aude ceva si gata , tipa tot satul. Studiaza cazul : nu ai vazut ca fata aia e din alta specie cu noi: e de etine romma? Nu ai vazut ce romm e taica-su? Nu ti se pare ca ei incearca sa faca un circ ca la usa cortului? E cea mai mare si josnica inscenare ce fac ei acolo. Vor sa :traga " de pe popa ceva banuti, nu iti este destul de clar? Si pana la urma ce ins la tine viol, dupa cum a declarat ea, bine, ca nu cred in minciunile ei, de fapt nu a violato, i-a bagat mana? d-stra auziti ce tampenii poate delibera? cea mai mare farsa pe care o aud. Si apropo, ca preotii fac bani care e problema? Fa si tu, pune si fa si tu, si cand vei avea bani, iti zic eu ca nu ai sa mai te uiti la ei cu invidie ca acum. Nu omit faptul ca unii exagereaza.

Have a nice Day.

minte luminata cred ca ti-a trebuit ceva efort sa debitezi tampeniile de mai sus
mai baiatule dar limitat mai esti , tu din ce specie esti ? ai cumva trei picioare ? Stii si hitler avea chestia asta cu speciile superioare si inferioare . Daca este preot nu inseamna ca nu poate sa faca un astfel de lucru ( interesant mod de a pune problema ), daca era sora ta sau fica ta aveai aceiasi parere ? desigur nu , ele fac parte dintr-o specie superioara . Nu ma intereseaza cati bani fac preotii este problema lor dar m-am saturat sa vad cum sunt tratati ca o casta superioara de inalta tinuta morala , cand multi dintre ei se scalda in cloaca imoralitatii . De ani de zile apar in presa si media tot felul de astfel de cazuri nu am auzit o data o episcopie sa vina sa recunoasca ca ar fi o problema in acest sens nu toti sunt curati ca lacrima de o inalta tinuta morala etc etc etc . Intotdeauna se vine cu textul : Fortele care vor sa submineze biserica romana , in spatele carora se ascund nu stiu ce secte bla bla bla . Pestele de la cap se impute asa zice o vorba din popor . Inaltele fete bisericesti sunt vinovate pt debandada care exista in biserici . Revenind la caz poate ca nu este vinovat acel preot dar reactiile celor care ar trebui sa vada ce s-a intamplat in acest caz ,conduc spre o clasica musamalizare ( este tiganca , e needucata , vrea bani de la bietul parinte etc etc etc )
Have a nice Day
Andy
Vizitator

Înapoi la Arhivă OTV