Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Mesajde iha » 11-Mar-2010, 17:21

Domnule Diaconescu, nu mai aduceti in studio toti indracitii , daca vreti sa va faceti rau faceti-va NUMAI DUMNEAVOASTA, nu ne obligati si pe noi deschizand televizorul sa primim aceste duhuri necurate. Erati singurul post de televiziune pe care il deschideam cu placere, acum renuntam la televizor, sunteti mana in mana cu necuratul promovand asemenea minciuni si rautati. Mergeti fratilor la Biserica unde au mers inaintasii nostri care au aparat aceasta tara! Vedeti la cine au apelat ei in vreme de necaz! In nici un caz la clarvazatori care sunt uneltele diavolului si nu spun eu aceasta ci Sfintii nostri parinti care daca aveau un dar de la Dumnezeu se ascundeau a-l spune , nu se afisau cu el peste tot, asta este mandrie si cred ca stie tot omul cine este tatal mandriei si unde este locul lui acum. Asadar grija mare , sa nu ne intrebam apoi ce am facut de suntem loviti de necazuri..., ca vrajmasii nu lucreaza pentru binele nostru.. ci pentru distrugerea noastra. :pray:
iha

Reclame

concurs

Mesajde cosmin000 » 11-Mar-2010, 20:37

care sunt regulile concursului de la otv? vad ca asta seara sunt 25.000 de eur premii....ce trebuie sa faci?
cosmin000

OANA, fii tu, adevarata MAMA!

Mesajde Vizitator » 11-Mar-2010, 21:59

Buna seara! OANA, fa tot posibilul, sa fii tu adevarata mama. Nu-ti imaginezi. Adevaratele sentimente si simtaminte de mama, le ai cu adevarat, daca simti copilul crescand in trupul tau, nascandu-se din tine, alaptandu-l din pieptul tau. Este ceva deosebit, dumnezeiesc. Ceea ce vrei tu sa faci, este exact ca si cand ai infia un copil, abandonat de oricine, la nastere.
Vizitator

Pentru Doamna Doina!

Mesajde rosus adrian » 12-Mar-2010, 00:04

Promovez examenul de Bacalaureat in Iunie. Voi avea un viitor bun? Satisfactii?
rosus adrian

cutremur

Mesajde cristianaaaa » 12-Mar-2010, 00:13

Se va simiti cutremurul in Moinesti, Bacau?
cristianaaaa

Mesajde iulia andreea » 12-Mar-2010, 00:30

as vrea sa stiu cand are loc cutremurul si daca se simte si in comuna darmanesti judetul dambovita
iulia andreea

examene

Mesajde IULIA ANDREEA » 12-Mar-2010, 00:33

se apropie examenele si as vrea sa stiu daca le iau cu brio va multumesc
IULIA ANDREEA

Pentru Doamna Doina!

Mesajde ROSUS ADRIAN » 12-Mar-2010, 00:40

Promovez examenul de Bacalaureat in Iunie. Voi avea un viitor bun? Satisfactii?

CITITI-L VA ROG!!! AM MAI TRIMIS DE 2 ORI!!!!!
ROSUS ADRIAN

Salut

Mesajde Alex style BoonD » 12-Mar-2010, 00:52

am un var nevazator va rog din suflet sa-mi spuneti daq se poate face ceva va rog din suflet
Alex style BoonD
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » 12-Mar-2010, 01:13

as dori sa aflu daca fac partajul anul asta?ms
Vizitator

Mesajde Vizitator » 12-Mar-2010, 01:15

Fiicei mele ii este rau si vede morti care vor sa o ia. De un an doctorii nu ii gasesc nimic! Va rog din suflet sa imi spuneti ce are? De ce i se intampla toate astea? Are 20 de ani si e un copil f bun! Va rog din suflet sa ii cititi Doamnei intrebarea mea. Sunt o mama disperata!
Vizitator

Mesajde Alex style BoonD » 12-Mar-2010, 01:19

am un var nevazator va rog din suflet sa-mi spuneti daq se poate face ceva va rog din suflet Multumesc
Alex style BoonD
n00b
n00b

Mesajde Alex style BoonD » 12-Mar-2010, 01:20

cand o sa intalnesc persoana iubita si unde ;;):X
Alex style BoonD
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 12-Mar-2010, 01:21

IMI IAU O CASA ANUL ASTA? STAU DE 10 ANI CU CHIRIE, NU MAI REZIST! Multumesc frumos pt raspuns! Am si probleme cu inima, sunt grave?
Vizitator

Mesajde Alex style BoonD » 12-Mar-2010, 01:26

cand voi lua permisu de conducere ?
Alex style BoonD
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 12-Mar-2010, 01:30

Doamna Diana ajutati-ma va rog si spuneti-mi daca o sa-mi mai gasesc vreodata aurul pierdut/furat ! Sau persoana care l-a luat ! va multumesc ! astept un raspuns de la dvs.
Vizitator

Mesajde CITIT E URGENT VA ROG !! » 12-Mar-2010, 02:14

domnule dan diaconescu va rog cititi-mi mesajut .. in urma unui incident am fost arestat preioada de 6 luni timp in care mi sa furat din casa o cantitate mare de aur..suspectii ar fi mama si concubina..ati putea sami spuneti care din ele a luat aurul sau daca e altcineva cine ?
CITIT E URGENT VA ROG !!

Mesajde VA ROG CITITI-MI MESAJU ! » 12-Mar-2010, 02:20

DOAMNULE DIACONESCU IN URMA DECESUL LA AMBII PARINTI CASA A FOST DATA JUMATE UNUI STRAIN SI JUMATE MIE .. VREAU SA STIU DACA O SA TREACA CASA PE NUMELE MEU SI O SA MA LASE LINISTITA SAU DACA O SA INAINTAM PROCESE ASUPRA LOCUINTEI !![/b]
VA ROG CITITI-MI MESAJU !

info

Mesajde rly_alexandra@yahoo.com » 12-Mar-2010, 02:29

locuim in italia,nu suntem casatoriti dar suntem impreuna de 4ani de ceva timp a aparut in viata noastra o femeie care il acuza pe prietenul meu ca ar avea un copil impreuna,uneori e deacord sa faca testul alteori nu ,doamna ce parere are?il cheama liviu andrei pe el,iar pe copil sara
rly_alexandra@yahoo.com

info

Mesajde rly_alexandra@yahoo.com » 12-Mar-2010, 02:32

ma numesc aurelia anton am 30 de ani oare o sa ma casatoresc?
rly_alexandra@yahoo.com

as vrea sa stiu daca vine sfarsitul in 2012 si daca imi gase

Mesajde valy -Caracal9 » 12-Mar-2010, 02:59

sc servici in urmatoarea perioada.
valy -Caracal9

sotul meu pleaca in misiune afara si vreau sa stiu daca vine

Mesajde vali-Caracal » 12-Mar-2010, 03:07

inapoi bine si daca o sa devenim parinti curand.Va rog mult sa imi cititi mesajul.Multa sanatate
vali-Caracal

legea cojocaru

Mesajde k99 » 12-Mar-2010, 22:16

Buna seara pot aduna si eu semnnaturi si sa vi le trimit?[/b]
k99

legea cojocaru

Mesajde k99 » 12-Mar-2010, 22:37

hei se vede mesajul meu? ca nu am mai trimis niciodata
k99

legea cojocaru

Mesajde k99 » 12-Mar-2010, 22:51

Domnule Dan este bun forumul acesta pt mesaje? va rog sami raspundeti multumesc